hero-image

Metamorfoza stomatologiczna – Pani Agnieszka

Opis metamorfozy Pani Agnieszki

Kolejną uczestniczką metamorfoz miesięcznika Claudia jest Pani Agnieszka (lat 37), szczęśliwa żona i mama dwóch synów. Na co dzień to pani Agnieszka dba o innych – pracuje  jako pielęgniarka anestezjologiczna na bloku operacyjnym w szpitalu. „Moje zęby mają niejednolity kolor, przez co nie lubię się szeroko uśmiechać. Moim marzeniem jest, aby choć przez jeden dzień oddać się w ręce specjalistów i poczuć się zaopiekowaną”.

Piękny uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Dodaje pewności siebie, powoduje, że częściej się uśmiechamy, a dzięki temu jesteśmy odbierani jako pozytywni i otwarci na relacje z innymi.

Uśmiech Pani Agnieszki wymagał poprawy i leczenia. Na zębach przednich miała nieestetyczne wypełnienia. Dodatkowo niejednolita i lekko żółta barwa zębów sprawiała, ze wstydziła się swojego uśmiechu. Nasza uczestniczka trafiła w ręce ekspertów enel-med stomatologia pod kierownictwem dr Anety Warzechy.

Metamorfoza Pani Agnieszki

Rozpoczęcie leczenia poprzedzone zostało diagnostyką, która pozwoliła na szczegółową ocenę stanu zdrowia jamy ustnej pacjentki. W pierwszej kolejności wykonano pantomogram, czyli zdjęcie przeglądowe na podstawie którego można wykryć wszelkie nieprawidłowości i zaplanować leczenie.

Pani Agnieszka_stan uzębienia

Kolejnym etapem była profesjonalna higiena, czyli skaling, piaskowanie i polerowanie zębów, które pozwoliły na usunięcie osadu i kamienia nazębnego.

Pani Agnieszka_zabiegi stomatologiczne

Następnie przeprowadzono wybielanie laserowe. To nowoczesna metoda, która nie powoduje dużej nadwrażliwości po zabiegu i pozwala rozjaśnić zęby nawet o kilka tonów. Gdy po dwóch tygodniach kolor zębów Pani Agnieszki się ustabilizował, dr Warzecha zajęła się przednimi zębami pacjentki i wykonała na nich licówki kompozytowe. Zadecydowano o potrzebie nieznacznego wydłużenia zębów, by uśmiech zyskał nowe lepsze proporcje. Efekt jak widać jest zachwycający!

Metamorfozy dokonała lek. dent. Aneta Warzecha

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.