hero-image

Metamorfoza stomatologiczna – Pani Anetta

Opis metamorfozy stomatologicznej Pani Anety

Pani Anetta to już czwarta uczestniczka naszej akcji metamorfoz z miesięcznikiem Claudia – cudownie pozytywna osoba, na co dzień opiekuje się dziećmi w przedszkolu. Pani Anetta pomimo marzeń o pięknym uśmiechu do tej pory skupiała jednak większą uwagę na aspekcie zdrowotnym. Specjaliści enel-med postanowili zadbać o oba aspekty – tak aby  uśmiech był piękny i zdrowy.

Zespół lekarzy enel-med pod kierownictwem dr Anety Próby-Jarmuszewskiej w trakcie pierwszej wizyty przeprowadził wywiad z Panią Anettą w celu poznania jej oczekiwań co do nowego uśmiechu. W takcie wizyty zostało przeprowadzone badanie kliniczne zębów oraz diagnostyka obrazowa co pozwoliło określić zakres oraz poszczególne etapy leczenia.

W pierwszej kolejności Pani Anetta została poddane leczeniu zachowawczemu tj. leczeniu występującej próchnicy jak również wymianie dotychczas nieestetycznych wypełnień. W trakcie wymiany wypełnień zadbano o odbudowę płaszczyzny zgryzu.

Metamorfoza stomatologiczna - Pani Anety

Zdjęcie rentgenowskie wykonane w trakcie pierwszej wizyty wykazało konieczność przeprowadzenia u pacjentki również leczenia endodentycznego jednego zęba pod mikroskopem – leczenie to zostało przeprowadzone przez dr Magdalenę Dybowską.  W kolejnym etapie dr Próba-Jarmuszewska przeprowadziła leczenie protetyczne jednego zęba polegające na wymianie nieszczelnej korony na nową porcelanową.

Metamorfoza stomatologiczna Pani Aneta 2

W celu uzyskania spełnienia marzeń o pięknym uśmiechu wykonano również licówki kompozytowe na zębach górnych i dolnych.

Enel-Med od 27 lat dba nie tylko o zdrowe zęby Pacjentów, ale również spełnia marzenia o pięknym uśmiechu czego jednym z przykładów jest Pani Anetta.

Metamorfozy dokonała Lek. stom. Aneta Jarmuszewska

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.