hero-image

Metamorfoza stomatologiczna – Pani Anna

Opis metamorfozy stomatologicznej Pani Anny

Pani Anna (55 lat) jest kolejna uczestniczką metamorfozy uśmiechu w enel-med stomatologia. Jej marzeniem od dawna były piękne, zdrowe i białe zęby.

Pacjentka zgłosiła się z licznymi brakami zębowymi w szczęce, co skutkowało rotacją, przemieszczeniem i zniszczeniem pozostałych zębów.

Przypadek Pani Anny pokazuje jak spektakularny efekt można osiągnąć bez udziału leczenia ortodontycznego, przed którym często bronią się dorośli pacjenci. Teraz moje zęby są równe i białe jak nigdy przedtem. Dziękuję – mówi Anna!

Leczenie Pani Anny było bardzo wymagające. Trafiła ona pod opiekę zespołu ekspertów enel-med stomatolgia pod kierownictwem dr. Anety Próby – Jarmuszewskiej, który rozpoczął pracę od diagnostyki stawów skroniowo-żuchwowych metodą Gerbera.  Dzięki temu ustalono prawidłową płaszczyznę zgryzu oraz długość i wielkość przyszłych zębów. Na kolejnej wizycie wykorzystując metodę wax-up, wykonano symulację nowego uśmiechu.

Na gipsowy model zębów został nałożony wosk w kształcie odzwierciedlającym przyszłe licówki lub korony.  Kolejnym krokiem było wykonanie koron porcelanowych w odcinku przednim w szczęce, protezę szkieletową w odcinku bocznym, a w żuchwie zastosowano licówki kompozytowe. Precyzja, doświadczenie i zaangażowanie lekarzy enel-med stomatologia pozwoliło na uzyskanie spektakularnych efektów, dzięki którym pacjentka odzyskała radość życia i może zachwycać iście hollywoodzkim uśmiechem.

Metamorfozy dokonała lek. dent. Aneta Próba-Jarmuszewska

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.