hero-image

Metamorfoza stomatologiczna – Pani Lidia

Opis metamorfozy stomatologicznej - Pani Lidia

Pani Lidia, to kolejna uczestniczka, która przeszła metamorfozę w naszej klinice enel-med stomatologia. Pani Lidia ma 52 lata i od dawna marzyła o pięknym białym i równym uśmiechu.

Gdy Pani Lidia trafiła w ręce naszych specjalistów z enel-med stomatologia, nie chciała wiele zmieniać. Jednak jej marzeniem była poprawa zębów przednich, by móc wreszcie bez kompleksów się uśmiechać. Pacjentka trafiła w ręce zespołu pod kierownictwem lek. dent. Agnieszki Lenard, która w pierwszej kolejności zadecydowała o potrzebie przeprowadzenia zabiegu profesjonalnej higieny.

To podstawa, od której się rozpoczyna, aby przygotować zęby do dalszych działań lekarza stomatologa.

Metamorfoza stomatologiczna Pani Lidia 2020. _1

W przypadku Pani Lidii okazało się, że konieczne jest leczenie zachowawcze kilku zębów. Dopiero potem przyszedł czas na zabieg wybielania. Nasz ekspert zdecydował się na metodę laserową, która daje szybkie efekty i nie jest inwazyjna dla szkliwa. Już po jednym zabiegu widać jest dużą różnicę w odcieniu zębów.

Metamorforfoza stomatologiczna Pani Lidia 2020

W trakcie kolejnych dwóch tygodni, po ustabilizowaniu się koloru, wykonano porcelanowe licówki na przednich zębach górnych. Dzięki temu w znacznym stopniu została poprawiona ich estetyka, zęby stały się bielsze i skorygowano ich kształt oraz wielkość . Teraz uśmiech Pani Lidii prezentuje się zachwycająco, pacjentka odzyskała pewność siebie i znowu ma powody do uśmiechu!

Metamorfozy dokonała Lek. stom. Agnieszka Lenard

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.