hero-image

Metamorfoza stomatologiczna – Pani Małgorzata

Opis metamorfozy stomatologicznej Pani Małgorzaty

Pani Małgorzata to kolejna Pacjentka, która zgłosiła się do metamorfoz i której kompleksem był uśmiech.

Za efekt metamorfozy stomatologicznej pani Małgorzaty wykonanej w Centrum Medycznym Enel-Med odpowiedzialna była dr Agnieszka Lenard. W trakcie pierwszej wizyty przeprowadzony był kompleksowy przegląd stomatologiczny wraz z wykonaniem zdjęcia przeglądowego (tj. pantomogram)  co pozwoliło przygotować plan leczenia.

Podstawą do realizacji zmian estetycznych było:

  • usunięcie pod mikroskopem ułamanego ćwieka po wcześniejszym leczeniu  oraz ponowne leczenie endodontyczne (czyli leczenie kanałowe) kilku zębów
  • przeleczenie zębów zachowawczo czyli oczyszczenie z próchnicy oraz wypełnienie kompozytowo (założenie plomb).

W ramach prac protetycznych, którym również została poddana pani Małgorzata było wykonanie przez dr Lenard stałego uzupełnienia protetycznego w postaci koron z wkładem koronowo-korzeniowym.

W przypadku dolna szczęki zaproponowano Pacjentce leczenie ortodontyczne ściśle połączone z wszczepieniem implantu w miejscu dolnej szóstki, co będzie możliwe po całkowitym wyleczeniu zmian okołowierzchołkowych.
Na zębach górnych zostały wykonane licówki kompozytowe w celu poprawy estetyki koloru oraz kształtu zębów, tak aby Pacjenta mogła w pełni się uśmiechać.

Metamorfoza stomatologiczna Pani Małgorzata

Metamorfoza stomatologiczna- Pani Małgorzata2

Metamorfozy dokonała Lek. stom. Agnieszka Lenard

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.