enel-med online kontakt e-sklep
hero-image

Szczepienie grypa

Opis usługi

Choroby sezonowe, to przede wszystkim grypa. Zachorowalność na grypę jest największa jesienią i wczesną wiosną, dlatego szczepienia przeciwko tej chorobie zaczynamy od października i szczepimy do lutego.

w enel-med szczepimy przeciwko:

  • Influvac (grypa) – wystarczy 1 dawka
  • Vaxigrip (grypa) – wystarczy 1 dawka

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

    Bądź na bieżąco z aktualnościami

    CM ENEL-MED oraz oferowanych przez CM ENEL-MED produktów i usług za pomocą środków komunikacji elektronicznej – podany adres e-mail, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.