hero-image

Oddział Atrium – Warszawa

Kontakt

Adres
al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa

Telefon
22 23 07 007
660 307 007

Kierownik oddziału
Karolina Wąsikowska

Godziny przyjęć

II p. Stomatologia
Pn-pt.: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-15:00

RTG Stomatologiczne
Pn-pt.: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-15:00

VI p. Przychodnia
Pn-pt.: 7:00-20:00
Sobota: 8:00-15:00

Opis placówki

Centrum medyczne enel-med oddział Atrium Warszawa mieści się w alei Jana Pawła II 29, w samym centrum Warszawy (nieopodal Dworca Centralnego), naprzeciwko Hali Mirowskiej, w budynku Atrium Plaza na rogu alei Jana Pawła II i ulicy Chłodnej. Oddział zajmuje dwa piętra budynku: stomatologia znajduje się na II piętrze, a przychodnia – na VI piętrze. Do oddziału można wejść od strony alei Jana Pawła II oraz od placu między budynkami Atrium Plaza i Atrium Centrum, a także bezpośrednio z parkingu podziemnego (pacjentom enel-med zapewniamy darmowy parking (13 miejsc) po przedstawieniu biletu w recepcji). Oddział powstał w 1999 roku i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W oddziale Atrium Plaza awarii uległa główna winda w związku z tym prosimy o korzystanie z innych wind oraz korzystania z wejścia technicznego.

Dojazd komunikacją miejską do oddziału enel-med Atrium Warszawa

Do oddziału można dojechać środkami komunikacji miejskiej:

  • metrem: linia M2 (stacja: Rondo ONZ),
  • autobusem: linia 160,
  • tramwajem: linie 10, 17, 33 i 41.

Parking dla pacjentów enel-med Atrium Warszawa
Pacjenci enel-med mają do dyspozycji 13 miejsc na bezpłatnym parkingu podziemnym po przedstawieniu biletu parkingowego w recepcji Centrum Medycznego enel-med oddział Atrium Warszawa. Wjazd na parking od ulicy Ciepłej.

Na powierzchni 1120 m2 oferujemy naszym pacjentom:

  • 16 gabinetów specjalistycznych, w których przyjmują: internista, alergolog, chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, chirurg onkolog, dermatolog, dietetyk, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, hepatolog, kardiolog, laryngolog, lekarz medycyny pracy, lekarz medycyny tropikalnej, nefrolog, neurolog, okulista, ortopeda, proktolog, psycholog, psychiatria, reumatolog i specjalista chorób zakaźnych, a także alergolog dziecięcy i laryngolog dziecięcy,
  • 11 gabinetów stomatologicznych, w których przyjmują: stomatolog zachowawczy, chirurg stomatolog, implantolog, ortodonta, pedodonta (stomatolog dziecięcy), periodontolog, protetyk oraz stomatolog estetyczny, i gdzie wykonujemy: pantomogram, RTG stomatologiczne, RTG wewnątrzustne, telerentgenogram oraz tomografię stożkową (CBCT),
  • badania diagnostyczne, takie jak: echo serca, EKG, spirometria, USG ogólne,
  • punkt zabiegowy, w którym wykonujemy: ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne i dermatologiczne, badania laboratoryjne, pobranie krwi i szczepienia dorosłych.

Zakres usług

Badania diagnostyczne
Badania laboratoryjne
Prowadzenie ciąży
Stomatologia
Szczepienia
Zdrowie po COVID-19
Konsultacje specjalistyczne
Diagnostyka obrazowa
Testy na koronawirusa

Galeria

×