enel-med online kontakt e-sklep
hero-image

Szczepienie WZW (żółtaczka) typu A i B

Opis usługi

Osoby starsze, cierpiące z powodu chorób układu oddechowego czy serca, osoby przygotowujące się do zabiegu operacyjnego, kobiety planujące ciążę potrzebują dodatkowej ochrony oraz osoby planujące wyjazd w egzotyczne kraje powinny zaszczepić się przeciwko żółtaczce.

w enel-med szczepimy (przeciwko):

  • Engerix B (żółtaczka typu B) – standardowo potrzebne są 3 dawki
  • Twinrix Adult (żółtaczka A i B) – standardowo potrzebne są 3 dawki
  • Havrix Adult (żółtaczka A) – standardowo potrzebne są 2 dawki

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

    Bądź na bieżąco z aktualnościami

    CM ENEL-MED oraz oferowanych przez CM ENEL-MED produktów i usług za pomocą środków komunikacji elektronicznej – podany adres e-mail, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.