hero-image

Oddział Forest – Warszawa

Kontakt

Adres
ul. Burakowska 14, I piętro
01-066 Warszawa

Telefon
22 23 07 007
660 307 007

Kierownik oddziału
Urszula Pietraszewska

Godziny przyjęć

Oddział
Pn-pt.: 7:00-20:00
Sobota: 8:00-15:00

Punkt pobrań

Pn-pt.: 7:00-12:00
Sobota: 8:00-12:00

 

Opis placówki

Centrum medyczne enel-med oddział Forest Warszawa mieści się w kampusie biurowym FOREST przy ul. Burakowskiej 14. Oddział usytuowano na 1. piętrze budynku. Do oddziału zapraszamy wejściem od ulicy Burakowskiej (ze względu na remont budynku, do wejścia należy kierować się od ulicy Młocińskiej). W budynku jest dostępny publiczny parking podziemny (wjazd od ulicy Burakowskiej, poziom -1), z którego następnie należy kierować się do windy publicznej w trzonie E. Oddział Forest Warszawa powstał w marcu 2022 roku.

Uwaga! W dniach 11-14.05 zmiany w organizacji ruchu dla zmotoryzowanych: dojazd samochodem do budynku Forest będzie możliwy tylko i wyłącznie od ulicy Piaskowej i od ul. Kłopot z wykorzystaniem wjazdu F (RAMPA F).

Wjazd D (Rampa D) będzie wyłączony z użytkowania w powyższych dniach. Za utrudnienia przepraszamy.

Szczegółowa mapa dojazdu

Dojazd komunikacją miejską do oddziału Forest Warszawa

Do oddziału można dojechać środkami komunikacji miejskiej (przystanek Rondo „Radosława”):

  • autobusem: linia 409, 500
  • tramwajem: linie 1, 4, 6, 17, 22, 27, 28, 33, 35, 41
  • linią metra: M1 (stacja Dworzec Gdański)

Dla pieszych: kierując się do oddziału enel-med zapraszamy do wejścia do budynku Forest od ronda AK „Radosław” lub ulicy Burakowskiej 14 (patrz mapka poniżej).

Parking dla pacjentów enel-med Forest Warszawa

W budynku jest dostępny publiczny parking podziemny (wjazd od ulicy Burakowskiej, poziom -1). W bliskiej okolicy, bezpośrednio przy ul. Burakowskiej,  znajdują się  naziemnie miejsca parkingowe w ramach miejskiej strefy płatnego parkowania.

WAŻNE! Aby dojechać na parking, należy się kierować wjazdem od strony Powązkowskiej ponieważ na ul. Burakowskiej trwają prace remontowe.

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością

Wewnątrz budynku nie ma barier dla osób z niepełnosprawnością. Pacjenci o ograniczonej zdolności poruszania się oraz osoby na wózkach inwalidzkich mogą swobodnie dostać się do oddziału enel-med windą publiczną zlokalizowaną przy recepcji, wewnątrz budynku Forest (wejście od strony ul. Burakowskiej). Oddział Forest Warszawa wyposażono w bezprogowe przejścia między pomieszczeniami i szerokie drzwi. Do potrzeb osób na wózkach inwalidzkich dostosowano także toaletę i kabiny higieniczno-sanitarne przy gabinecie ginekologicznym oraz USG.

Na powierzchni 632 m2 oferujemy naszym pacjentom:

  • 11 gabinetów konsultacyjnych, w których przyjmują specjaliści: internista, alergolog, ortopeda, kardiolog, okulista, ginekolog, dermatolog, laryngolog, psycholog, chirurg ogólny i naczyniowy oraz neurolog;
  • konsultacje u lekarza medycyny pracy, z możliwością wykonania badań diagnostycznych na miejscu;
  • podstawowe badania diagnostyczne, w tym badania ginekologiczne i położnicze, EKG, USG;
  • punkt pobrań do badań laboratoryjnych;
  • 3 gabinety pielęgniarskie, w tym gabinet zabiegowy, w którym wykonujemy iniekcje, pobrania krwi, szczepienia oraz EKG.

Wizyty w oddziale Forest w Warszawie można umawiać przez aplikację mobilną enel-med, portal pacjenta on-line oraz telefonicznie pod numerem 22 23 07 007.

Zakres usług

Szczepienia
Badania diagnostyczne
Badania laboratoryjne
Prowadzenie ciąży
Zdrowie po COVID-19
Konsultacje specjalistyczne
Diagnostyka obrazowa
Testy na koronawirusa

Galeria

×