hero-image

Centrum okulistyczne

Nasze Centrum Okulistyczne to nowoczesna klinika, wyposażona w wysokospecjalistyczne aparaty do diagnostyki wad i schorzeń oczu oraz doskonały sprzęt do operacji i drobnych zabiegów okulistycznych.

Oferujemy kompleksową diagnostykę okulistyczną oraz zabiegowe i operacyjne leczenie wad wzroku i chorób oczu, a opiekę nad Pacjentami sprawuje profesjonalny zespół lekarski i pielęgniarski.

Błyskowe komputerowe pole widzenia (FDT)

Badanie pola widzenia FDT-Matrix umożliwia rozpoznanie nieprawidłowości pola widzenia. Dowiedz się, kiedy należy je wykonać.

SPRAWDŹ

USG gałek ocznych

USG oczu to nieinwazyjne badanie obrazowe, które pozwala na dokładną ocenę struktur gałki ocznej. Dowiedz się, kiedy je wykonać.

SPRAWDŹ

Badanie OCT (GDX i HRT)

Tomografia oka to jedno z najdokładniejszych badań obrazowych oka. Dowiedz się, kiedy należy przeprowadzić badanie OCT oka.

SPRAWDŹ

OCT plamki

OCT to badanie okulistyczne wykonywane w diagnostyce schorzeń siatkówki. Dowiedz się, co może wykryć badanie OCT.

SPRAWDŹ

Pachymetria – pomiar grubości rogówki

Pachymetria to badanie grubości rogówki oka. Dowiedz się, jak wygląda to badanie.

SPRAWDŹ

Leczenie zaćmy

Zaćma to jedna z najczęstszych przyczyn ślepoty. Dobrą informacją jest jednak to, że można odwrócić utratę wzroku. W Szpitalu Centrum operacje zaćmy przeprowadzane są również w ramach kontraktu NFZ.

SPRAWDŹ

Leczenie jaskry

Jaskra to schorzenie oczu, które doprowadza do trwałego uszkodzenia nerwu wzrokowego. Przyczyną choroby jest wzrost ciśnienia śródgałkowego, które powoduje zanik nerwu wzrokowego.

SPRAWDŹ

Leczenie chorób siatkówki

Najczęściej występujące choroby siatkówki, to zwyrodnienie plamki (AMD) oraz uszkodzenia siatkówki oka pojawiające się w przebiegu cukrzycy.

SPRAWDŹ