Dzięki formule e-wizyty możesz umówić spotkanie z położną nie wychodząc z domu. Jak może pomóc Ci e-wizyta?

Gdy nie masz możliwości bezpośredniej wizyty u specjalisty, e-wizyta pozwoli Ci sięgnąć po profesjonalną pomoc nawet z własnego domu. Poprzez spotkanie video, pisany chat lub rozmowę telefoniczną możesz liczyć na pomoc. 

W czym pomoże e-położna?

E-wizyta może rozwiać twoje wątpliwości dotyczące antykoncepcji czy błędów w stosowaniu antykoncepcji hormonalnej. E-położna to także możliwość by zająć się infekcjami pochwy, przygotowaniem do ciąży lub niepokojącymi objawami w okresie ciąży. Konsultować można też postępowanie objawowe w nudnościach i wymiotach ciężarnych czy leczenie objawowe infekcji w okresie ciąży (m.in. kaszlu, kataru, biegunki i gorączki).

Karmienie piersią jest kolejnym tematem, o którym możesz porozmawiać z e-położną. Dieta kobiety ciężarnej i karmiącej, pielęgnacja noworodka i niemowlęcia - to wszystko znajduje się w zakresie tematów spotkania. Poruszyć możesz też problem stosowania witamin i suplementów diety, nie tylko w okresie w ciąży, ale też w czasie karmienia. Specjalista, z którym się spotkasz, będzie mógł zlecić badania dodatkowe. Do jego dyspozycji jest też Twoja dokumentacja medyczna.

Diagnoza, recepty, badania

E-wizyta to formuła, która pozwala lekarzom interpretować wyniki badań z dokumentacji medycznej pacjenta. Specjaliści mogą stawiać diagnozę, kierować na badania laboratoryjne i wystawiać recepty. Udzielają porad profilaktycznych, przeprowadzają wywiad lekarski i wydają zalecenia w kwestii dalszej terapii czy stosowania leków. E-wizyta może oszczędzić Twój czas i pieniądze, będzie też nieoceniona, jeśli nie masz możliwości osobiście spotkać się lekarzem.