Ciało

Ciało

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Nasza tkanka tłuszczowa może w niektórych przypadkach być wykorzystana do zabiegów odmładzających, poprawiających wygląd i jakości skóry. Dowiedz się więcej o zabiegu przeszczepu tkanki tłuszczowej. 

Ciało

Pękające opuszki palców

Pękanie opuszków palców to problem, z którym spotyka się większość z nas. Przyczyną jest zniszczenie warstwy hydrolipidowej skóry. Sprawdź jak zapobiegać i leczyć pękające opuszki palców. 

Ciało

Co zrobić z pokrzywką?

Pokrzywka należy do chorób skóry i tkanki podskórnej, trwa powyżej 6. tygodni i przynajmniej raz w życiu występuje u 3% osób dorosłych. Częściej atakuje kobiety niż mężczyzn, dotyka również dzieci.

Ciało

Onycholiza - choroba paznokci

Onycholiza to bezbolesne, częściowe oddzielanie się płytki paznokcia od jego łożyska. To dosyć powszechne schorzenie, które może być objawem choroby skóry, zakażenia lub powstać w wyniku urazu mechanicznego.

Ciało

Przebarwienia na skórze

Przebarwienia bywają brzydkie, ale niegroźne - przekonuje Katarzyna Kochańska, specjalista dermatologii i wenerologii z Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL w Warszawie.

Ciało

Grzybica stóp i paznokci

Grzybica stóp i paznokci to jedna z najbardziej rozpowszechnionych chorób cywilizacyjnych. Jest traktowana jako nieestetyczna i wstydliwa, a nieleczona może prowadzić do dalszych powikłań.

Ciało

Usuwanie blizn po oparzeniach

Dowiedz się jak najlepiej skutecznie pozbyć się blizn po oparzeniach. Jesień to dobry czas na skorzystanie z bezpiecznych zabiegów laserowych. Jaką metodę warto wybrać?