Twarz

Twarz

Po przeszczepie tkanki tłuszczowej

Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej jest wykorzystany jako jeden z zabiegów odmładzających, które poprawiają wygląd i jakości skóry. Sprawdź jakie są zalecenia po zabiegu.

Twarz

Pielęgnacja cery trądzikowej

Sprawdź się jak bezpiecznie i skutecznie dbać o skórę przy cerze trądzikowej. Ważna jest nie tylko pielęgnacja i nawilżenie ale także zabiegi oczyszczające.

Twarz

Liposukcja

Liposukcja podbródka jest zabiegiem odessania tkanki tłuszczowej. Dowiedz się jakie są rodzaje liposukcji, jaki sposób przeprowadza się zabieg i jakie są zalecenia po zabiegu.

Twarz

Zmiany na powiekach

Czy zmiany pojawiające się na powiekach są niebezpieczne? Jak je rozpoznać i w jaki sposób je leczyć? Tłumaczy specjalista okulistyki lek. Beata Adamus z Enel-Med Zacisze.

Twarz

Uśmiech jak marzenie

„Metamorfozy Claudii” to program odnowy, w którym kobiety spełniają swoje marzenia. Zobacz jak pani Katarzyna zyskała piękny uśmiech w Klinice Stomtologii Enel-Med.

Twarz

Wygląd i dobre samopoczucie

Czy Twój wygląd wpływa na Twoje samopoczucie? Jak to działa? Czy medycyna estetyczna może poprawić nastawienie do życia? Komu pomaga i w jaki sposób?

Twarz

Dzień Kobiet dla kobiet!

Nie zawsze masz czas i możliwości by zadbać o własne zdrowie i urodę. W dniu kobiet możesz w końcu zrobić coś dla siebie. Jest dobra okazja, a może ktoś szuka dla Ciebie pomysłu na prezent?