Twarz

Twarz

Pielęgnacja cery trądzikowej

Sprawdź się jak bezpiecznie i skutecznie dbać o skórę przy cerze trądzikowej. Ważna jest nie tylko pielęgnacja i nawilżenie ale także zabiegi oczyszczające.

Twarz

Liposukcja

Liposukcja podbródka jest zabiegiem odessania tkanki tłuszczowej. Dowiedz się jakie są rodzaje liposukcji, jaki sposób przeprowadza się zabieg i jakie są zalecenia po zabiegu.

Twarz

Wyciskasz? Nie zaciskaj!

 Ochrona zębów w postaci nakładki ochronnej to nie tylko element wyposażenia sportowego. Sprawdź, czym są szyny relaksacyjne i jak pomagają w sporcie i walce z bruksizmem.  

Twarz

Wybielanie zębów

Czy wybielanie zębów niszczy szkliwo? Jakie są najlepsze metody wybielania zębów? Co trzeba wiedzieć przed zabiegiem? O szczegółach mówi specjalista Kliniki Estell lek. stom. Ewa Adamska.

Twarz

Zyskałam promienny uśmiech!

- Do Metamorfoz Claudii zgłosiła mnie córka - mówi Pani Mariola Zawadzka, która pozbyła się problemu opadających powiek i dzięki lekarzom Enel-Med zyskała promienny uśmiech!

Twarz

Zmiany na powiekach

Czy zmiany pojawiające się na powiekach są niebezpieczne? Jak je rozpoznać i w jaki sposób je leczyć? Tłumaczy specjalista okulistyki lek. Beata Adamus z Enel-Med Zacisze.