Twarz

Twarz

Wyciskasz? Nie zaciskaj!

 Ochrona zębów w postaci nakładki ochronnej to nie tylko element wyposażenia sportowego. Sprawdź, czym są szyny relaksacyjne i jak pomagają w sporcie i walce z bruksizmem.  

Twarz

Wybielanie zębów

Czy wybielanie zębów niszczy szkliwo? Jakie są najlepsze metody wybielania zębów? Co trzeba wiedzieć przed zabiegiem? O szczegółach mówi specjalista Kliniki Estell lek. stom. Ewa Adamska.

Twarz

Zyskałam promienny uśmiech!

- Do Metamorfoz Claudii zgłosiła mnie córka - mówi Pani Mariola Zawadzka, która pozbyła się problemu opadających powiek i dzięki lekarzom Enel-Med zyskała promienny uśmiech!

Twarz

Zmiany na powiekach

Czy zmiany pojawiające się na powiekach są niebezpieczne? Jak je rozpoznać i w jaki sposób je leczyć? Tłumaczy specjalista okulistyki lek. Beata Adamus z Enel-Med Zacisze.

Twarz

Uśmiech jak marzenie

„Metamorfozy Claudii” to program odnowy, w którym kobiety spełniają swoje marzenia. Zobacz jak pani Katarzyna zyskała piękny uśmiech w Klinice Stomtologii Enel-Med.

Twarz

Wygląd i dobre samopoczucie

Czy Twój wygląd wpływa na Twoje samopoczucie? Jak to działa? Czy medycyna estetyczna może poprawić nastawienie do życia? Komu pomaga i w jaki sposób?