Zdrowie dla Ciebie

Zdrowie dla Ciebie

Nowy oddział enel-med w Poznaniu!

Placówka na poznańskiej Malcie to 44. oddział centrum medycznego Enel-med w Polsce. To także nowocześnie wyposażona klinika stomatologiczna dotępna już dla mieszkańców Poznania i gości. O idei rozwoju w stolicy Wielkopolski i możliwościach jakie zyskują pacjenci mówi prezes zarządu Enel-med Jacek Rozwadowski.

Zdrowie dla Ciebie

Jak przyspieszyć metabolizm?

Jednym z elementów wpływających na utrzymanie prawidłowej masy ciała jest utrzymanie metabolizmu na odpowiednim poziomie. Podpowiadamy jak zadbać o prawidłowe tempo przemiany materii oraz jak podkręcić metabolizm.

Zdrowie dla Ciebie

Czym jest cytologia?

Rak szyjki macicy to nowotwór, który co roku dotyka w Polsce ok. 3. tysięcy kobiet, z czego ponad połowa umiera z tego powodu. Cytologia jest szybkim i prostym badaniem, które pozwala zdiagnozować stany przednowotworowe i raka we wczesnym stadium zaawansowania.

Zdrowie dla Ciebie

Co to jest nadżerka?

Popularnie nazywane nadżerkami zmiany na tarczy szyjki macicy są dosyć częstą przypadłością kobiet, kojarzącą się często z rakiem szyjki macicy. Dowiedz się jakie są przyczyny i objawy nadżerek. Czy wszystkie nadżerki trzeba leczyć?

Zdrowie dla Ciebie

Czy torbiel na jajniku jest groźna?

Torbiele jajnika są grupą patologicznych zmian wykrywanych najczęściej w badaniu USG. Sprawdź jakie są przyczyny, objawy i leczenie torbieli jajnika. Czy torbiele jajnika są groźne i czy zawsze oznaczają nowotwór? 

Zdrowie dla Ciebie

Dobry portal o zdrowiu

Mówi się, że zdrowie jest najważniejsze, warto więc świadomie o nie zadbać. Liczy się wiedza o profilaktyce, objawach chorób, ich przyczynach, nowoczesnym leczeniu i odpowiedniej rehabilitacji. Na enel-zdrowie znajdziesz wszystko o zdrowiu w jednym miejscu.