Zdrowie dla Ciebie

Zdrowie dla Ciebie

Nowy oddział enel-med w Poznaniu!

Placówka na poznańskiej Malcie to 44. oddział centrum medycznego Enel-med w Polsce. To także nowocześnie wyposażona klinika stomatologiczna dotępna już dla mieszkańców Poznania i gości. O idei rozwoju w stolicy Wielkopolski i możliwościach jakie zyskują pacjenci mówi prezes zarządu Enel-med Jacek Rozwadowski.

Zdrowie dla Ciebie

Jak przyspieszyć metabolizm?

Jednym z elementów wpływających na utrzymanie prawidłowej masy ciała jest utrzymanie metabolizmu na odpowiednim poziomie. Podpowiadamy jak zadbać o prawidłowe tempo przemiany materii oraz jak podkręcić metabolizm.

Zdrowie dla Ciebie

Co to jest nadżerka?

Popularnie nazywane nadżerkami zmiany na tarczy szyjki macicy są dosyć częstą przypadłością kobiet, kojarzącą się często z rakiem szyjki macicy. Dowiedz się jakie są przyczyny i objawy nadżerek. Czy wszystkie nadżerki trzeba leczyć?

Zdrowie dla Ciebie

Czy torbiel na jajniku jest groźna?

Torbiele jajnika są grupą patologicznych zmian wykrywanych najczęściej w badaniu USG. Sprawdź jakie są przyczyny, objawy i leczenie torbieli jajnika. Czy torbiele jajnika są groźne i czy zawsze oznaczają nowotwór? 

Zdrowie dla Ciebie

Dobry portal o zdrowiu

Mówi się, że zdrowie jest najważniejsze, warto więc świadomie o nie zadbać. Liczy się wiedza o profilaktyce, objawach chorób, ich przyczynach, nowoczesnym leczeniu i odpowiedniej rehabilitacji. Na enel-zdrowie znajdziesz wszystko o zdrowiu w jednym miejscu.