Uroda

Zabiegi

Powiększanie ust

Piękne, pełne i proporcjonalne usta dodają uroku każdej kobiecie. Wypełnianie i modelowanie ust to jedne z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

Ciało

Pękające opuszki palców

Pękanie opuszków palców to problem, z którym spotyka się większość z nas. Przyczyną jest zniszczenie warstwy hydrolipidowej skóry. Sprawdź jak zapobiegać i leczyć pękające opuszki palców. 

Ciało

Co zrobić z pokrzywką?

Pokrzywka należy do chorób skóry i tkanki podskórnej, trwa powyżej 6. tygodni i przynajmniej raz w życiu występuje u 3% osób dorosłych. Częściej atakuje kobiety niż mężczyzn, dotyka również dzieci.

Ciało

Onycholiza - choroba paznokci

Onycholiza to bezbolesne, częściowe oddzielanie się płytki paznokcia od jego łożyska. To dosyć powszechne schorzenie, które może być objawem choroby skóry, zakażenia lub powstać w wyniku urazu mechanicznego.

Uroda

Jak utrzymać opaleniznę?

Przeciwdziałaj procesom starzenia się skóry i pomagaj w jej regeneracji. Zadbaj o to, by dłużej utrzymała się opalenizna i zajmij się przebarwieniami.

Uroda

Jesienna pielęgnacja cery suchej

Dowiedz się jak zadbać o siebie przy cerze suchej i poznaj sposoby pielęgnacji. Jednym z pomysłów jest zabieg Intraceuticals - mówi Beata Szcześniak, kosmetolog Kliniki Estell.

Zabiegi

Czym są kurzajki? Jak się ich pozbyć?

Łatwo można się nimi zarazić, a następnie przekazać je np. swojemu dziecku. O profilaktyce  i leczeniau tej choroby rozmawiamy z lek. med. Katarzyną Kochańską, specjalistą dermatologii i wenerologii.