Uroda

Twarz

Lakowanie zębów u dzieci

Lakowanie zębów u dzieci trwa zaledwie kilka minut, ułatwia oczyszczanie powierzchni zęba i w ten sposób ogranicza występowanie choroby próchnicowej. O szczegółach mówi lek. dent. Kamila Majewska z enel-med.

Zabiegi

Rewitalizacja warg sromowych

W jaki sposób nieinwazyjnie poprawić stan warg sromowych? Odpowiada ginekolog - położnik, lekarz medycyny estetycznej Zdzisław Dubnicki, z Kliniki Estell.

Ciało

Dlaczego skóra się starzeje?

O wpływie czasu i czynników zewnętrznych na naszą skórę mówi lekarz dermatolog Katarzyna Łukowska z Kliniki Estell. Dowiedz się jak zadbać o swoją skórę i jakie zabiegi pomogą dbać o skórę pomimo upływu czasu.

Twarz

Trądzik i hormony

Nie ma trądziku bez hormonów, a trądzik pospolity jest istotnym czynnikiem ryzyka depresji, lęku i niskiej samooceny. Skuteczne leczenie trądziku często znacząco poprawia jakość życia.

Twarz

Po przeszczepie tkanki tłuszczowej

Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej jest wykorzystany jako jeden z zabiegów odmładzających, które poprawiają wygląd i jakości skóry. Sprawdź jakie są zalecenia po zabiegu.

Twarz

Pielęgnacja cery trądzikowej

Sprawdź się jak bezpiecznie i skutecznie dbać o skórę przy cerze trądzikowej. Ważna jest nie tylko pielęgnacja i nawilżenie ale także zabiegi oczyszczające.