Uroda

Twarz

Pielęgnacja cery trądzikowej

Sprawdź się jak bezpiecznie i skutecznie dbać o skórę przy cerze trądzikowej. Ważna jest nie tylko pielęgnacja i nawilżenie ale także zabiegi oczyszczające.

Zabiegi

Zobacz implanty piersi nowej generacji

Implanty piersi nowej generacji posiadają okrągły kształt i zachowują się anatomicznie - mówi specjalista chirurgii plastycznej dr n. med. Kamil Pietrasik. Dowiedz się więcej i zobacz jak zachowują się tzw. inteligentne implanty i czym różnią się od dotychczas stosowanych.

Zabiegi

Powiększanie piersi - co musisz wiedzieć?

Co powinnaś wiedzieć o powiększaniu piersi? Jakie implanty są dostępne, jak przebiega zabieg? O powiększaniu piersi mówi specjalista chirurgii plastycznej dr n. med. Kamil Pietrasik z Kliniki Estell.

Ciało

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Nasza tkanka tłuszczowa może w niektórych przypadkach być wykorzystana do zabiegów odmładzających, poprawiających wygląd i jakości skóry. Dowiedz się więcej o zabiegu przeszczepu tkanki tłuszczowej. 

Twarz

Liposukcja

Liposukcja podbródka jest zabiegiem odessania tkanki tłuszczowej. Dowiedz się jakie są rodzaje liposukcji, jaki sposób przeprowadza się zabieg i jakie są zalecenia po zabiegu.

Zabiegi

Powiększanie ust

Piękne, pełne i proporcjonalne usta dodają uroku każdej kobiecie. Wypełnianie i modelowanie ust to jedne z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

Ciało

Pękające opuszki palców

Pękanie opuszków palców to problem, z którym spotyka się większość z nas. Przyczyną jest zniszczenie warstwy hydrolipidowej skóry. Sprawdź jak zapobiegać i leczyć pękające opuszki palców. 

Ciało

Co zrobić z pokrzywką?

Pokrzywka należy do chorób skóry i tkanki podskórnej, trwa powyżej 6. tygodni i przynajmniej raz w życiu występuje u 3% osób dorosłych. Częściej atakuje kobiety niż mężczyzn, dotyka również dzieci.

Ciało

Onycholiza - choroba paznokci

Onycholiza to bezbolesne, częściowe oddzielanie się płytki paznokcia od jego łożyska. To dosyć powszechne schorzenie, które może być objawem choroby skóry, zakażenia lub powstać w wyniku urazu mechanicznego.