Uroda

Twarz

Jak usunąć kamień nazębny?

Kamień nazębny to powszechny problem, jednak jego rozwiązanie wcale nie jest trudne. Sprawdź skąd właściwie bierze się kamień nazębny i jak zapobiegać jego powstawaniu. Poznaj sposoby usuwania kamienia nazębnego i  dowiedz się  jak zadbać o zdrowy i piękny uśmiech, nie tylko w gabinecie stomatologicznym.

Włosy

Łysienie androgenowe - czym jest spowodowane?

Łysienie androgenowe to choroba, która w większości przypadków ma podłoże genetyczne.Jest to najczęstsza przyczyna utraty włosów u osób dorosłych. W leczeniu tego schorzenia zastosowanie znajduje zarówno farmakoterapia jak i leczenie chirurgiczne. 

Twarz

Jak leczyć paradontozę?

Paradontoza jest jedną z najczęstszych chorób przyzębia. Na całym świecie choruje na nią co dziesiąta osoba, a Polsce i niektórych krajach Europy – nawet 60-70 proc. populacji.

Twarz

Co to jest skaling?

Wiele osób marzy o pięknych i bielszych zębach. Niektórzy z nas poświęcają naprawdę dużo czasu i pieniędzy, by uzyskać śnieżnobiały uśmiech. 

Ciało

Rehabilitacja ginekologiczna i urologiczna

Czym jest rehabilitacja uroginekologiczna, do kogo jest skierowana? W ten nieinwazyjny sposób można poprawić swój komfort życia i wrócić do pełnej aktywności zawodowej, towarzyskiej czy sportowej. Dowiedz się więcej o rehabilitacji uroginekologicznej.