Uroda

Ciało

Brak okresu - skąd się bierze

Okresowe występowanie regularnych krwawień miesiączkowych jest wykładnikiem zdrowia kobiety i możliwości do posiadania potomstwa. Brak miesiączki świadczy o zachwianiu równowagi hormonalnej. Dowiedz się skąd bierze się brak miesiączek i jakie mogą być tego przyczyny. Jak przywrócić miesiączkowanie?

 

Ciało

Rehabilitacja ginekologiczna i urologiczna

Czym jest rehabilitacja uroginekologiczna, do kogo jest skierowana? W ten nieinwazyjny sposób można poprawić swój komfort życia i wrócić do pełnej aktywności zawodowej, towarzyskiej czy sportowej. Dowiedz się więcej o rehabilitacji uroginekologicznej. 

Twarz

Lakowanie zębów u dzieci

Lakowanie zębów u dzieci trwa zaledwie kilka minut, ułatwia oczyszczanie powierzchni zęba i w ten sposób ogranicza występowanie choroby próchnicowej. O szczegółach mówi lek. dent. Kamila Majewska z enel-med.

Zabiegi

Rewitalizacja warg sromowych

W jaki sposób nieinwazyjnie poprawić stan warg sromowych? Odpowiada ginekolog - położnik, lekarz medycyny estetycznej Zdzisław Dubnicki, z Kliniki Estell.

Ciało

Dlaczego skóra się starzeje?

O wpływie czasu i czynników zewnętrznych na naszą skórę mówi lekarz dermatolog Katarzyna Łukowska z Kliniki Estell. Dowiedz się jak zadbać o swoją skórę i jakie zabiegi pomogą dbać o skórę pomimo upływu czasu.