Zabiegi

Zabiegi

Rewitalizacja warg sromowych

W jaki sposób nieinwazyjnie poprawić stan warg sromowych? Odpowiada ginekolog - położnik, lekarz medycyny estetycznej Zdzisław Dubnicki, z Kliniki Estell.

Zabiegi

Zobacz implanty piersi nowej generacji

Implanty piersi nowej generacji posiadają okrągły kształt i zachowują się anatomicznie - mówi specjalista chirurgii plastycznej dr n. med. Kamil Pietrasik. Dowiedz się więcej i zobacz jak zachowują się tzw. inteligentne implanty i czym różnią się od dotychczas stosowanych.

Zabiegi

Powiększanie piersi - co musisz wiedzieć?

Co powinnaś wiedzieć o powiększaniu piersi? Jakie implanty są dostępne, jak przebiega zabieg? O powiększaniu piersi mówi specjalista chirurgii plastycznej dr n. med. Kamil Pietrasik z Kliniki Estell.

Zabiegi

Powiększanie ust

Piękne, pełne i proporcjonalne usta dodają uroku każdej kobiecie. Wypełnianie i modelowanie ust to jedne z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

Zabiegi

Czynniki wzrostu w medycynie estetycznej

Czynniki wzrostu są w medycynie estetyczniej wykorzystywane dla intensywnej regeneracji i widocznej poprawy kondycji skóry. Nowoczesne techniki pozwalają skutecznie zadbać o zdrowie i urodę.

Zabiegi

Czym są kurzajki? Jak się ich pozbyć?

Łatwo można się nimi zarazić, a następnie przekazać je np. swojemu dziecku. O profilaktyce  i leczeniau tej choroby rozmawiamy z lek. med. Katarzyną Kochańską, specjalistą dermatologii i wenerologii. 

Zabiegi

Metamorfoza w Enel-Med

O piękny uśmiech kolejnej uczestniczki „Metamorfozy Claudii” zadbała lek.stom. Aneta Warzecha, specjalistka Enel-Med. Dla pani Marioli wizyty w jej gabinecie były przełomowe.