Senior

senior

Odleżyny - jak sobie z nimi radzić?

Leczenie odleżyn jest najskuteczniejsze, gdy prowadzi się je wielotorowo, łącząc fizykoterapię z odpowiednią dietą, zastosowaniem opatrunków, wyposażenia ortopedycznego i farmakoterapii oraz leczenia chirurgicznego.

senior

Otępienie - demencja starcza

Demencja, inaczej nazywana otępieniem jest istotnym problemem społecznym. Dotyka dużej liczby osób starszych pogarszając ich jakość życia. Szybko postawiona diagnoza stanowi duże ułatwienie w leczeniu oraz opiece nad chorym.

senior

Pomoc dla osób starszych

Z upływem lat następują w organizmie zmiany utrudniające codzienne funkcjonowanie. Osoby starsze często zmagają się ze schorzeniami, które ograniczają lub nawet odbierają możliwość samodzielnego funkcjonowania. Wymagają wówczas szczególnej uwagi i opieki.

senior

Senior pod troskliwą opieką

Już co piąty Polak to osoba starsza, najczęściej na emeryturze. Badania demograficzne wskazują, że starzejemy się nawet odrobinę szybciej, niż inne kraje w Europie.

senior

Turnusy rehabilitacyjne

Czas rehabilitacji seniorów po zabiegach i operacjach nie musi stanowić problemu. Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi Willa Łucja zlokalizowana w Warszawie. To przyjazne miejsce, w którym seniorzy otaczani są profesjonalną opieką personelu zapewniającego im codzienny komfort i bezpieczeństwo.