Sport i fitness

Sport i fitness

Mistrzostwa Świata z enel-med

Pod opieką specjalisty enel-med lek. Marcina Błońskiego koszykarska reprezentacja Polski przygotowuje się do zbliżających się Mistrzostwa Świata w Chinach. Wywalczony po 52. latach awans na Mundial to historyczne wydarzenie dla polskiego sportu, lekarz kadry opowiada o atmosferze, oczekiwaniach i swojej pracy w reprezentacji Polski. Pierwszy mecz Polaków 31. sierpnia.

Sport i fitness

Gra w golfa - ćwiczenia i zdrowie

Gra w golfa to sport, który wymaga odpowiedniego przygotowania fizycznego. Praca z fizjoterapeutą pozwoli uniknąć złych nawyków ruchowych, a poprzez poprawę koordynacji i zakresu ruchu podniesie sportowe umiejętności.

Sport i fitness

Masaż leczniczy - masaż kręgosłupa

Masaż kręgosłupa pozwala poprawić formę fizyczną i walczyć z dolegliwościami. Sprawdź jak poprawić swoje zdrowie, jakie zalety ma masaż kręgosłupa i na czym polega. O szczegółach mówi fizjoterapeuta i masażysta mgr Wojciechem Korzeniowski z warszawskiego oddziału enel-med Puławska.

Sport i fitness

Jak zacząć biegać?

 - Jeśli tylko nie ma przeciwskazań medycznych, każdy może dzięki bieganiu zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie - mówi były lekkoatleta, mistrz Europy i jeden z inicjatorów akcji Biegam Bo Lubię - Paweł Januszewski.

Sport i fitness

Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego

- Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego to kontuzja, która coraz częściej dotyka sportowców zarówno amatorskich jak i zawodowych - mówi dr n. med. Jacek Jaroszewski, specjalista ortopedii w klinice enel-sport. Dowiedz się więcej o zerwaniu więzadeł.