Seks

Seks

Zaburzenia wzwodu prącia

Zaburzenia wzwodu prącia lub inaczej zaburzenia erekcji to niezdolność do uzyskania i/lub utrzymania wzwodu niezbędnego do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Seks

Czy brak seksu szkodzi zdrowiu?

Co się dzieje, gdy rezygnujemy z seksu? Sprawdź jak nasze samopoczucie i zdrowie jest w znacznym stopniu związane z fizyczną odsłoną miłości.

Seks

Co jeść na potencję?

Sprawność seksualna może zyskać dzięki odpowiedniej diecie. Sprawdź co jeść, a czego unikać by zadbać o potencję. Dowiedz się jakie produkty mają na nas najlepszy wpływ.

Seks

Czym jest seksoholizm?

Seksoholizm, potocznie zwany erotomanią czy jednorazowa zdrada? O często skrywanych kłopotach i problemach rozmawiamy z seksuologiem mgr Julią Pielok z Enel-Med.

Seks

Punkt G - wypełnienie

Uważany przez wielu badaczy za najbardziej erogenny punkt ciała, także może być leczony niechirurgicznie. Na czym polega wypełnienie punktu G? Jaki to zabieg?

Seks

Menopauza

- Rok przed i rok po ostatniej miesiączce, to trudny czas dla kobiety - mówi dr n. med. Katarzyna Skórzewska, ginekolog-endokrynolog Enel-med. Jakie są objawy klimakterium? Jak sobie radzić?

Seks

Augumentacja punktu G

Punkt G uważany jest przez wielu badaczy za strefę najbardziej erogenną. Zabieg opiera się na niechirurgicznej metodzie, której celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu G.