Seks

Seks

Seksuologia - co to jest, komu pomaga?

Czym jest seksuologia, komu i jak może pomóc seksuolog?  Na najważniejsze pytania odpowiada dr n. med. Joanna Wilkowska-Chmielewska, specjalista psychiatrii i seksuologii w warszawskim oddziale enel-med Domaniewska.

Seks

Szczepienie przeciw wirusowi HPV

Szczepienie przeciw wirusowi HPV najlepiej wykonać jeszcze przed inicjacją seksualną. Dzięki szczepionce, można uniknąć nie tylko raka szyjki macicy, ale też innych chorób nieonkologicznych.

Seks

Zaburzenia wzwodu prącia

Zaburzenia wzwodu prącia lub inaczej zaburzenia erekcji to niezdolność do uzyskania i/lub utrzymania wzwodu niezbędnego do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Seks

Czy brak seksu szkodzi zdrowiu?

Co się dzieje, gdy rezygnujemy z seksu? Sprawdź jak nasze samopoczucie i zdrowie jest w znacznym stopniu związane z fizyczną odsłoną miłości.

Seks

Co jeść na potencję?

Sprawność seksualna może zyskać dzięki odpowiedniej diecie. Sprawdź co jeść, a czego unikać by zadbać o potencję. Dowiedz się jakie produkty mają na nas najlepszy wpływ.

Seks

Czym jest seksoholizm?

Seksoholizm, potocznie zwany erotomanią czy jednorazowa zdrada? O często skrywanych kłopotach i problemach rozmawiamy z seksuologiem mgr Julią Pielok z Enel-Med.

Seks

Punkt G - wypełnienie

Uważany przez wielu badaczy za najbardziej erogenny punkt ciała, także może być leczony niechirurgicznie. Na czym polega wypełnienie punktu G? Jaki to zabieg?