Postęp medycyny to nie tylko coraz skuteczniejsze leczenie, lecz także łatwiejszy dostęp do lekarzy. Aplikacja Enel-med pozwoli Ci oszczędzić czas i znaleźć najlepszego lekarza w dogodnym terminie.

Spędzanie długich godzin w kolejkach do rejestracji czy gabinetów już dawno odeszło w przeszłość. Dziś nie musisz już nawet umawiać wizyty przez infolinię, wystarczy, że zainstalujesz na swoim telefonie aplikację Enel-med. Dzięki niej, będziesz mógł łatwo umawiać lub odmawiać wizyty i znajdziesz odpowiedniego lekarza. Mobilnie sprawdzisz wyniki badań laboratoryjnych, czy zalecenia lekarza znajdujące się w archiwum wizyt. Korzystanie z aplikacji Enel-med to także bieżący przegląd promocji i aktualności dotycząch Enel-med i Enel-Sport. Zamawiając przez aplikację leczenie stomatologiczne, koszty spadają o 20 %.

Kontrola nad stanem własnego zdrowia i leczenie jest teraz prostsze i łatwiej dostępne. Do dyspozycji masz także e-wizyty czyli spotkania z lekarzem przez pisany czat, telefon lub łącze video. Technologia sprawia, że dbanie o zdrowie jest dziś dużo łatwiejsze. 

Aby zainstalować aplikację kliknij TUTAJ.