Nie zawsze masz czas i możliwości by zadbać o własne zdrowie i urodę. W dniu kobiet możesz w końcu zrobić coś dla siebie. Jest okazja.

Piękno i zdrowie dają nam poczucie spokoju i pewności siebie. Choć nie zawsze jest czas by należycie o siebie zadbać, jest okazja by tym razem to zrobić. Z okazji Dnia Kobiet w klinice Estell możesz liczyć na wyjątkowe traktowanie. Czekają na Ciebie specjalnie przygotowane oferty zabiegów medycyny estetycznej w promocyjnych cenach. To regeneracja i nawilżanie ust kwasem hialuronowym, lifting hybrydowy i Hydrobalance, czyli mezoterapia igłowa przeciwstarzeniowo-wygładzająca.

Lifting hybrydowy to kompleksowa pielęgnacja skóry.  Zabieg pozwala na wypełnienie zmarszczek oraz przywrócenie objętości poszczególnych partii twarzy. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do normalnego życia. Wchłaniające się stopniowo preparaty nawilżają okoliczne tkanki dając efekt wypoczętej i zdrowej skóry. Swoją skuteczność zabieg zawdzięcza połączeniu dwóch technologii -NASHA™ i Optimal Balance ™. Ta pierwsza jest podstawą tworzenia stabilizowanego kwasu hialuronowego gwarantuje wysoką trwałość, wypełniając tkanki oraz stymulując do produkcji kolagenu. Dzięki temu nadaje skórze sprężystość oraz jędrność w połączeniu z naturalnym i młodzieńczym wyglądem. Technologia  Optimal Balance ™ ma na celu bezpieczne i trwałe leczenie objawów starzenia. Połączenie obu technologii pozwala na uzyskanie efektu naturalnego odmłodzenia podczas jednego zabiegu.

Hydrobalance to zabieg  wskazany przy zwiotczeniu skóry, spadku elastyczności, utracie gęstości skóry. Pomaga także na skórę skórę suchą i odwodnioną,  działa profilaktycznie przeciw zmarszczkom. to nowoczesna koncepcja rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni przy użyciu kwasu hialuronowego. Jest to inaczej mówiąc mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym. Preparaty wykorzystywane do zabiegu zawierają stabilizowany kwas hialuronowy w formie krystalicznie czystego żelu i wyróżniają się znacznie większym stopniem jego usieciowania. Zabiegi przeprowadzane są w technice mezoterapii czyli mikronakłucia,. Stosowane preparaty mają dwukierunkowe działanie: dają efekt liftingujący i rewitalizację skóry.

Regeneracja/nawilżanie ust kwasem hialuronowym to dbałość o ważny atrybut kobiecego piękna. Znakomite efekty zabiegu uzyskuje się szczególnie przy korekcji warg zbyt wąskich, asymetrycznych, oraz o opadających kącikach. Po zakończeniu zabiegu usta są świetnie nawilżone, odzyskują swój naturalny kolor oraz pierwotną jędrność. Powiększanie, wymodelowanie ust sprawia, że wokół nich znikają drobne zmarszczki, dzięki czemu możliwy jest do osiągnięcia efekt odmłodzenia całej twarzy. 

Dzień kobiet powinien sprawić, poczujesz się lepiej, zyskasz więcej pewności siebie i uśmiechu. Który z zabiegów wybierasz?