Byłam grzeczna i zasłużyłam na fajne prezenty. Piszę więc list, żebyś na pewno wiedział co chcę dostać w tym roku pod choinkę.

Wiem, że tak jak ja, chciałbyś żebym była piękna i zdrowa. Nie mam nic przeciwko temu, żeby przy okazji Świąt delikatnie mi pomóc. Dlatego w tym roku, prócz innych prezentów, które zapewne planujesz, pomyśl też o moim zdrowiu, urodzie i samopoczuciu

Chciałabym mieć zdrową i piękną cerę. Wybrałam sobie taki peeling, który redukuje oznaki starzenia się skóry, poprawia jej strukturę  oraz jej napięcie i elastyczność, redukuje też objawy trądziku i przebarwienia. Nazywa się Cosmo Peel Forte, jakbyś szukał. Przy okazji znalazłam taki zabieg na odmłodzenie okolic oczu, kliknij tutaj!

Ty i ja chcemy, żebym była szczupła i zgrabna, prawda? Dlatego razem postarajmy się, żeby tak było. Ty mi daj w prezencie pakiet diety 7-dniowej, a ja go będę stosować. Przez tydzień powinnam sobie poradzić, ale to już przecież kochany Święty Mikołaju, nie Twoje zmartwienie!

Wracając do zdrowych prezentów, to chciałabym sobie zrobić badania genetyczne. To wcale nie jest skomplikowane, a można się dużo dowiedzieć. Są takie specjalne specjalne pakiety dla kobiet i dzięki temu można  się uspokoić lub dowiedzieć, co robić, żeby uniknąć jakiejś choroby. Wiesz, że nasza przyszłość jest zapisana w genach? Chyba chcesz, żebym jak najdłużej żyła? Jeśli nie, to możesz mi nie kupować tych badań!

Oczywiście chcesz, żebym się nie denerwowała, ale sam wiesz, że nie zawsze się to udaje. Myślałam o tym i stwierdziłam, że przyda mi trochę relaksu. Może Enel-Sport i profesjonalny masaż, strefa saun, kriokomora albo rytuał Hammam - to można akurat we dwoje, podobno bardzo przyjemne. Trochę odpoczynku się przyda, a przecież akurat na tym, żebym się nie denerwowała, chyba powinno Ci zależeć? 

Na koniec tego listu, chciałam Cię poprosić o wyjazd na jakąś romantyczną karaibską wyspę, ale zdaję sobie sprawę, że pewnie planujesz taką niespodziankę w innym terminie, więc nie nalegam. Jeśli dostanę te prezenty, które wymieniłam, będę wiedzieć, że mnie kochasz i nie żartujesz! Masz okazję to pokazać i trochę mnie docenić.
Wiem, że mogę na Ciebie liczyć, mój Święty Mikołaju!

Uściski:)