Zależy mi na Tobie

Chcę dla Ciebie wszystkiego co najlepsze, a więc przede wszystkim zdrowia - jeśli możesz powiedzieć te słowa ukochanej osobie, wprowadź je w czyn. Jednym z pomysłów na prezent, który pokaże, że zależy Ci na swojej drugiej połowie jest niewielkie pudełko, które pomoże zadbać o przyszłość. To pudełko ma w środku wszystko, co jest potrzebne do wykonania próbki służącej do badań genetycznych. Nowoczesna medycyna daje wiedzę o tym jakich zagrożeń powinniśmy unikać, przyszłość jest zapisana w genach. Wyniki badań nie stwierdzą, że ktoś zachoruje, za to mogą pokazać w jakim obszarze warto szczególnie zadbać o zdrowie lub wykluczyć konkretną chorobę.  Badania skierowane do mężczyzn i kobiet są zróżnicowane co badanych mutacji genów i zakresu badań. Dzięki nim, możesz uratować życie, bo wyniki badań pozwolą na przeciwdziałanie ewentualnemu zagrożeniu i dopasowanie trybu życia oraz nawyków żywieniowych jednemu celowi - by dłużej cieszyć się życiem z kimś, kogo się kocha. Prezent, którym będzie pakiet badań genetycznych, to dowód na dojrzałą miłość, która oznacza troskę o najbliższych. To życzenia „zdrowia i szczęścia”, które nie są tylko pustym sloganem, lecz prawdziwą dbałością o ukochaną osobę. 

Relaks we dwoje

Rytuał Hammam jest inspirowany starą kulturą tureckich łaźni, to ponad dwie godziny relaksu we dwoje spędzone na dokładnym myciu, złuszczeniu naskórka i relaksacyjnym masażu. Zabieg rozpoczyna się w łaźni parowej w temperaturze 50 stopni. Po rozgrzaniu, czas na peeling w nastrojowej, orientalnej sali, na gorącym, podgrzewanym marmurowym stole. Peeling nie jest bolesny, to nie tarcie ciała szczotką ani rękawicą ryżową. lecz specjalną rękawicą Kessa, stosowaną również w tureckich łaźniach. Jest delikatna i nie powoduje podrażnień skóry.
   Po wyszorowaniu zostaniecie obmyci ciepłą i zimną wodą na przemian w celu poprawienia ukrwienia i wzmocnienia naczyń krwionośnych. Potem będzie jeszcze mycie i masaż pianą z oliwkowego mydła z naturalną witaminą E, odżywiającym i oczyszczającym zarazem. Łatwo się rozprowadza po ciele, pieni bardzo szybko i obficie, wkrótce więc będziecie przykryci przyjemną łaskoczącą ciepłą chmurką.
   Po mniej więcej półtorej godzinie zabiegu włożycie szlafrok, położycie się na leżakach wykładanych podgrzewaną mozaiką z Maroka i będziecie mogli popijać turecką herbatę. To nie będzie jednak koniec przyjemności – rytuał zakończy relaksacyjny masaż naturalnym olejem arganowym. Rytuał Hammam może sprawić się Wam przyjemność w warszawskim oddziale Enel-Sport.

Piękno i zdrowie

Dobrym pomysłem na prezent będzie przepustka do świata piękna i zdrowia. Voucher do Kliniki Medycyny Estetycznej Estellpozwoli obdarowanej osobie wybrać sobie prezent. Mogą to być zabiegi kosmetyczne, zabiegi medycyny lub stomatologii estetycznej. Można zadbać o piękną skórę, o włosy, pozbyć się kłopotów związanych z nadpotliwością czy migreną. To także doskonały prezent, dla tych, którzy będą czuć się lepiej bez wstydliwych znamion, blizn czy trądziku. Voucher to także możliwość, by w dyskretny sposób pomóc ukochanej osobie w walce o zdrowie i dobre samopoczucie. Problemy z którymi czasami zmagają się kobiety nie zawsze muszą zaprzątać męską głowę: nietrzymanie moczu, rehabilitacja po porodzie czy dyskomfort okresu menopauzy mogą pozostać sprawą intymną. Pamiętaj, że prawdziwie romantyczny prezent pokazuje, że naprawdę kochasz. Walentynki są okazją, by podarować coś wyjątkowego i pokazać, że zakochani dbają o siebie nawzajem.