Zmarszczki i bruzdy

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Zabiegi są bezpieczne dla organizmu i niezwykle skuteczne.

Dzięki zastosowaniu podskórnie tych preparatów możemy w bardzo skuteczny i naturalny sposób zlikwidować zmarszczki i bruzdy. W zależności od indywidualnego problemu pacjenta stosowane są różne techniki podawania preparatów; od minimalnych wkłuć na dużych obszarach (podobnie jak przy mezoterapii), przez tradycyjne wstrzyknięcie preparatu w odpowiednie miejsca po zastosowanie tzw. kaniuli przez które podawany jest wypełniacz.
Niezależnie od zastosowanej metody zabieg jest względnie bezbolesny i może ale nie musi być przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym z zastosowaniem kremów znieczulających lub iniekcji.

Dolina łez

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego to między innymi wypełnienie „doliny łez" kwasem hialuronowym. Zabieg ma na celu zlikwidowanie „worków” i cieni pod oczami, które nadają twarzy smutny i zmęczony wyraz.W procesie starzenia okolicy oczu powstaje zanik tkanki podskórnej oraz wiotczenie skóry. Zanika naturalna podściółka tłuszczowa, przez co zapadają się pewne rejony twarzy, najczęściej okolica oczodołu i przyśrodkowa część policzków. Zagłębienia te nadają twarzy bardzo smutny i zmęczony wyraz. Aby zlikwidować ten efekt stosuje się preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które wypełniają powstałe w procesie starzenia ubytki tkanki, a jednocześnie eliminują widoczne cienie pod oczami.  

Jak wygląda zabieg ?

Zniżka na zabiegi modelująco-odmładzające preparatami na bazie kwasu hialuronowego oraz likwidację zmarszczek (botox i wypełniacze) jest polecana w Klinice Estell do 15. lutego 2018r. Liczba miejsc jest ograniczona.