Mówi się, że zdrowie jest najważniejsze, warto więc świadomie o nie zadbać. Liczy się wiedza o profilaktyce, objawach chorób, ich przyczynach, nowoczesnym leczeniu i odpowiedniej rehabilitacji. Na enel-zdrowie znajdziesz wszystko o zdrowiu w jednym miejscu.

Medycyna w internecie

Wraz z powszechnych dostępem do Internetu wzrosły możliwości dostępu do wiedzy medycznej. Sprawdzamy jak wyglądają objawy poważnych chorób, jak wyciągnąć kleszcza czy jak poradzić sobie ze słonecznymi oparzeniami. Szukając informacji, które pomogą zadbać o zdrowie własne i naszych najbliższych, warto jednak rozsądnie weryfikować źródła. Zaufanie, którym obdarzymy część „medycznych” blogów czy stron internetowych, zamiast pomóc, może narazić nasze zdrowie na kłopoty. Dlatego szukając porad dotyczących zdrowia warto postawić na sprawdzonych lekarzy i rzetelną wiedzę, czyli na enel-zdrowie.

Portal przyjazny dla ludzi

Portal enel-zdrowie pomaga na co dzień zadbać o zdrowie i radzić sobie ze zdrowotnymi kłopotami. Już blisko ćwierć miliona ludzi miesięcznie znajduje wiedzę o zdrowiu, urodzie, psychologii czy nowoczesnej medycznej technologii dostępnej już w Polsce. - To poradnictwo medyczne, które nosi znamiona pewnej lekkości formy, przy zachowaniu całkowitej wiarygodności medycznej - mówi Jacek Rozwadowski, Prezes Zarządu Centrum Medycznego ENEL-MED SA. - Postanowiliśmy poważne treści przekazywać w formie bardziej przystępnej dla pacjenta, badamy też zapotrzebowanie i wychodzimy naprzeciw zainteresowaniu ludzi odpowiadając na ich potrzeby i pytania - mówi o portalu jego pomysłodawca.

Wszystko o zdrowiu w jednym miejscu

Portal enel-zdrowie to często pierwszy krok w profilaktyce lub walce o zdrowie. To porady zarówno profesorów wykonujących skomplikowane operacje, jak i kosmetologa, który pomoże zadbać o zdrową i piękną skórę. Ciąża i dziecko, uroda, sport i fitness czy psychologia, to całe kategorie artykułów, materiałów wideo i infografik, które odpowiadają na najważniejsze pytania i wskazują drogę do zdrowia. Niezależnie czy szukasz rady dietetycznej, wiedzy o stresie, leczeniu nietrzymania moczu, operacji kręgosłupa czy porady jaką torbę szkolną wybrać dla swojego dziecka, na enel-zdrowie możesz liczyć na wiedzę, która pomaga. Warto świadomie zadbać o zdrowie swoje i najbliższych, dlatego teraz wszystko o zdrowiu znajdziesz w jednym miejscu.