Kobiety, które zauważają po porodzie zmiany wpływające na jakość życia intymnego, mogą to zmienić. Jakie zabiegi są skuteczne?

- Czasami kobieta po porodzie zmienia się i już nie podoba się sobie, czuje się inaczej, jakość życia intymnego gwałtownie spada - mówi lek med. Zdzisław Dubnicki, specjalista ginekologii estetycznej. - Panie przychodzą po pomoc i po tym, co sobie wspólnie zaplanujemy i wykonamy są dobre efekty, poprawa jakości życia intymnego to przecież poprawa jakości całego życia - podkreśla lekarz Kliniki Estell. Dowiedz się jakie zabiegi mogą pomóc.

lek. med. Zdzisław Dubnicki - specjalista ginekologii i położnictwa, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.
Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, a także Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Posiada liczne certyfikaty z zakresu ginekologii i położnictwa, ultrasonografii, uroginekologii, zabiegowych technik endoskopowych, a także z dziedziny laseroterapii, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej i naprawczej oraz medycyny przeciwstarzeniowej.